C2 AAA
Lohko 1
Kärpät Valkoinen, Kärpät Musta, KalPa, JYP, LeKi-75, Jokipojat Musta
Lohko 2
Sport Mambat, Ilves Montreal, Tappara Musta, Ässät Flames, HPK Oranssit, TPS Black
Lohko 3
SaiPa/Ketterä, Pelicans, K-Espoo, Viikingit/Jovi, HIFK, K-Vantaa
Lohko 4
KJT Haukat, VG-62, TPS White, Jokerit, Blues, HJK White
Kaikissa lohkoissa pelataan kolminkertainen sarja = 15 ottelua. Lohkojen voittajat ja kaksi parasta toiseksi sijoittunutta lopputurnaukseen, joka pelataan Lempäälässä 28-29.3.2020.
C2 AA
Lohko 3
Ässät Canadiens
UJK
LäKi
Kiekkohait
Fops Green
Lukko
KuKi
TPS Team
Tuto Blue
KuKi, TPS Team, TuTo Blue: Syksyn sarjasijoitukseltaan heikoin A-tason jatkosarjaan kevääksi
8 joukkuetta
2 x sarja
14 ottelua
Peliaika 3 x 20 min
4 parasta mitalipeleihin, mitalipelit yksittäisinä otteluina
D1 AAA
Lohko 2
Tappara Musta
Ilves Islanders
HPK Oranssit
Tappara Sininen
Ilves Rangers
TPS Jortsut
Ässät Black
TuTo Blue
TPS Jursit
RNK Flyers
Lukko
11 joukkuetta
1 x sarja + 2 lisäottelua 12 ottelua
Peliaika 3 x 15 min
4 parasta joukkuetta mitalipeleihin, mitalipelit yksittäisinä otteluina
D1 AA
Lohko 3
Rockets
TuK-V Valkoinen
Lukko Team
SoPa Musta
Ässät Blue
TarU
Ässät White
TPS Kojot
TuTo White
TPS Sepot
KJK Blue
KuKi
VG-62
FoPS Vihreä
14 joukkuetta
1 x sarja
13 ottelua
Peliaika 3 x 15 min
4 parasta joukkuetta mitalipeleihin, mitalipelit yksittäisinä otteluina
D2 AAA
Lohko 3
Ässät Penguins (a)
TuK-V Valkoinen (a)
FoPS vihreä (a)
TPS Antsat (b)
VG-62 (b)
Ässät Panthers (b)
Lukko (c)
TuTo Blue (c)
TPS Elorannat (c)
9 joukkuetta
1 x sarja + 1 x välisarjat 10 ottelua
Peliaika 3 x 15 min
4 parasta joukkuetta mitalipeleihin, mitalipelit yksittäisinä otteluina
D2 AA
Lohko 3
UJK
Lukko Sininen
TPS Rintsit
TPS Norret
RNK Bruins
TuTo White
FoPS valkoinen
VG-62 Black
Lukko Keltainen
Parsport Red
Ässät Sabres
TuKV Vihreä
EjL
Kiekkohait
14 joukkuetta
1 x sarja
13 ottelua
Peliaika 3 x 15 min
4 parasta joukkuetta mitalipeleihin, mitalipelit yksittäisinä otteluina
D2 A
Lohko 2
MJU
Hokkarit Valkoinen
TarU
KuKi
Ässät Coyotes
Parsport White
KJK White
SoPa Keltainen
PaRa
HPK Musta
VaPS
11 joukkuetta
1 x sarja
10 ottelua
Peliaika 3 x 15 min
4 parasta joukkuetta mitalipeleihin, mitalipelit yksittäisinä otteluina
Ei uutisia |