»
Takaisin
»
Lisää uutisia

GIGANTTI LUISTELUKOULUN TOIMINTA Vuonna 2008 ja myöhemmin syntyneille lapsille suunnattu Ässien luistelukoulu käynnistyy ison tekojääradan auettua 26.11.2018. Koko talven ajan maanantaisin klo 17:30 – 18:30 järjestettävä luistelukoulu tarjoaa liikuntaa,

Lue lisää »

Gigantti Luistelukoulu alkaa Porin Tekojääradalla 26.11.

GIGANTTI LUISTELUKOULUN TOIMINTA Vuonna 2008 ja myöhemmin syntyneille lapsille suunnattu Ässien luistelukoulu käynnistyy ison tekojääradan auettua 26.11.2018. Koko talven ajan maanantaisin klo 17:30 – 18:30 järjestettävä luistelukoulu tarjoaa liikuntaa,

Lue lisää »
»
Lisää uutisia
JOPOX-VERKOSTON MAINOS
Tiedotteet
Ei tiedotteita
Poimintoja seuran otteluista
C-AkatemiaC-nuorten Suomi-sarja karsinta
10
Mar
klo 14:30
Loimaa
Rockets - Ässät C-Akatemia
B2B2-nuorten SM-sarja
10
Mar
klo 16:45
Linnanmaa 2
Kärpät/Ahmat - Ässät B2
C1C-nuorten SM-karsintasarja
10
Mar
klo 17:30
Raksila 2
Kärpät - Ässät
5-6
C1C-nuorten SM-karsintasarja
11
Mar
klo 12:15
Raksila 2
Kärpät - Ässät
4-0
B2B2-nuorten SM-sarja
11
Mar
klo 13:40
Jääli
KKP/Laser - Ässät B2
A-AkatemiaSuomi sarja-karsinta
11
Mar
klo 14:50
Espoo
K-espoo - Ässät A-akatemia
D2 2006D2 AAA, lohko 5
14
Mar
klo 16:40
Astora
Ässät Red - Ässät Black
C1C-nuorten SM-karsintasarja
15
Mar
klo 19:00
Astora-areena
Ässät - Tappara
B2B2-nuorten SM-sarja
16
Mar
klo 18:30
Astora Areena
Ässät B2 - Ilves
A-AkatemiaSuomi sarja-karsinta
17
Mar
klo 12:10
Naantali
Vg-62 - Ässät A-akatemia
C2 2004C 2 AAA alkusarja
17
Mar
klo 12:30
Astora
Ässät Erikit - TUTO
B2B2-nuorten SM-sarja
17
Mar
klo 16:10
Laune 2
Pelicans - Ässät B2
C1C-nuorten SM-karsintasarja
17
Mar
klo 17:50
Tapiola 2
Blues Ak - Ässät
C-AkatemiaC-nuorten Suomi-sarja karsinta
18
Mar
klo 13:00
Isomäki Areena
Ässät C-Akatemia - EjL
B-AkatemiaB-nuorten Suomi-sarjan karsinta lohko 4
18
Mar
klo 13:30
Astora
Ässät B Akatemia - Pyry
C2 2004C 2 AAA alkusarja
18
Mar
klo 15:30
Isomäki areena
Ässät Erikit - Tappara Sininen
A-AkatemiaSuomi sarja-karsinta
18
Mar
klo 18:00
Isomäkiareena
Ässät A-akatemia - K-eagles
C2 2004C 2 AAA alkusarja
21
Mar
klo 18:30
Isomäki areena
Ässät Erikit - Lukko
C1C-nuorten SM-karsintasarja
23
Mar
klo 19:15
Sentteri MP
Tappara - Ässät
B2B2-nuorten SM-sarja
24
Mar
klo 18:45
Niiralan Monttu
Kalpa - Ässät B2
Ei tapahtumia
Poimintoja muilta sivustoilta
Videot
Porin Ässät ry
«  Marraskuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
 
Kategoriat