»
Takaisin
»
Lisää uutisia

D06-ikäluokka pelasi lauantaina viimeiset harjoitusottelut ennen sarjakauden alkua. AAA-tason joukkue voitti HIFK:n kahdesti, 2-0 ja 4-0. AA-tason joukkue pelasi TUTO:n kanssa tasan ja voitti TPS:n 3-2. Kokonaisuudessaan ikäluokan syyskauden harjoitusottelut

Lue lisää »

D06-ikäluokan harjoitusottelut

D06-ikäluokka pelasi lauantaina viimeiset harjoitusottelut ennen sarjakauden alkua. AAA-tason joukkue voitti HIFK:n kahdesti, 2-0 ja 4-0. AA-tason joukkue pelasi TUTO:n kanssa tasan ja voitti TPS:n 3-2. Kokonaisuudessaan ikäluokan syyskauden harjoitus

Lue lisää »
»
Lisää uutisia
JOPOX-VERKOSTON MAINOS
Tiedotteet
Ei tiedotteita
Poimintoja seuran otteluista
B-AkatemiaB-nuorten Mestis karsinta lohko 1
8
Syy
klo 13:30
Astora
Ässät B Akatemia - Viikingit
1-3
C1C-nuorten SM-sarja
8
Syy
klo 15:45
Sentteri MP.
Tappara - Ässät
C2 2005C2 AAA
11
Syy
klo 18:30
Astora
Ässät Flames - Lukko
C1C-nuorten SM-sarja
13
Syy
klo 19:00
Astora
Ässät - Ilves
C1C-nuorten SM-sarja
14
Syy
klo 13:45
Rauma 2.
Lukko - Ässät
B-AkatemiaB-nuorten Mestis karsinta lohko 1
14
Syy
klo 13:50
Kaarela 1
K-Kissat - Ässät B Akatemia
4-3
C-AkatemiaC-nuorten aluesarja
14
Syy
klo 17:30
Astora Areena
Ässät Akatemia - HPK Team
B-AkatemiaB-nuorten Mestis karsinta lohko 1
15
Syy
klo 13:30
Astora
Ässät B Akatemia - Nikkarit HyRi
5-2
F1 2010Pelitällit
21
Syy
klo 10:00
Merikarvia
Ässät - Vaasan Sport
B-AkatemiaB-nuorten Mestis karsinta lohko 1
21
Syy
klo 12:30
Isomäki
Ässät B Akatemia - KOOVEE
D1 2006D1 AAA
21
Syy
klo 16:00
Forssa
Fops vihreä - Ässät Black
C1C-nuorten SM-sarja
21
Syy
klo 16:30
Astora
Ässät - HIFK
F1 2010Pelitällit
22
Syy
klo 9:30
Merikarvia
Ässät - Tappara
D1 2006D1 AAA
22
Syy
klo 11:40
Astora
Ässät Black - VG-62 Musta
C1C-nuorten SM-sarja
22
Syy
klo 13:30
Astora
Ässät - KJT Haukat
C-AkatemiaC-nuorten aluesarja
22
Syy
klo 14:15
Kankaanpää
KJK Team - Ässät Akatemia
B-AkatemiaB-nuorten Mestis karsinta lohko 1
22
Syy
klo 16:50
Kerava
KJT Haukat - Ässät B Akatemia
Koulutus: Joukkueenjohtajat
Astora areena klo 17:00

Joukkueenjohtajille suunnattu koulutus.

16
Syy
Koulutus: Leijonakiekkokoulu osa 1.
Astora areena klo 17:00

Leijonakiekkokoulutus on kolme osainen koulutus, jonka jokaisen Patajunnuliigan ...

17
Syy
Koulutus: Luistelu C2-D2
Astora areena klo 17:00

Koulutus on suunnattu C2-D2 vaiheen valmentajille.

18
Syy
Hätäensiapu koulutus
Astora areena klo 17:00

Kouluttaja: Titta Vaitiniemi, TerveystaloAiheet:- Verenvuodot - Tajuton - Elvy...

19
Syy
Koulutus: Suunnitelmallisuus E1 ja nuoremmat
Astora areena klo 17:00

Koulutuksessa käydään läpi suunnitelmallisuuden eri tasoja ja tehdään suunnitelm...

24
Syy
Poimintoja muilta sivustoilta
Ei uutisia
Videot