Onnistuuks sult? (päivitetty 22.3.)
20.3.2020 19:49 Uutiset / Porin Ässät ry

Onnistuuks sult -haastekampanja on käynnistynyt

Porin Ässät lanseeraa oman Onnistuuks sult? -kampanjan somessa! Erilaisia liikuntaan liittyviä haasteita laitetaan säännöllisesti seuran Instagram- ja Facebook-somekanaviin. Haasteista osa liittyy jääkiekon taitoihin ja osa monipuolisesti liikunnan eri taitoihin.

Lähettämällä taitovalmentaja Jarkko Lehtiselle, joko puhelimitse 050 3246 413 tai sähköpostitse jarkko.lehtinen@assat.com, videon onnistuneesta haasteen suorittamisesta saat pisteen ja voit lähettää meille oman haasteen, jonka me julkaisemme somekanavissamme. Eniten kuukaudessa pisteitä saanut pelaaja palkitaan kuukausittain vaihtuvalla palkinnolla!

Nyt kannattaa siis tykätä meistä Facebookissa ja alkaa seuraamaan Instagramissa. Molemmista kanavista löydymme nimellä Juniori-Ässät. Tykkäämällä ja seuraamalla pysyt muutenkin ajan tasalla seuran toiminnasta!

Tykkää, seuraa, suorita ja haasta!


Haaste 1:


Haaste 2:   
Lisää uutisia
Porin Ässät ry
«  Syyskuu   »
Kategoriat